Recreatiepark De Boshoek

Hotelchalet | 2 personen

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Hotelkamers

Algemeen

  1. WiFi
  2. Centrale verwarming
  3. Huisdieren toegestaan

Ligging

  1. Autovrij gedeelte
  2. Vlakbij restaurant
  3. Vlakbij zwembad

Woonkamer

  1. Flatscreen TV

Keuken

  1. 2-pits gasstel
  2. Combimagnetron
  3. Complete keukeninventaris
  4. Koelkast met vriesvak
  5. Nespresso koffiemachine
  6. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Afmeting bedden 80*200cm

Badkamer

  1. Toilet in badkamer
  2. Douche
  3. Wastafel met spiegel

Buiten

  1. Tuinmeubels

Speciaal voor kinderen

  1. Peuterbad
  2. Animatieteam in de vakanties
  3. Buitenspeeltuinen

Sport en Spel

  1. X-Cube Escape room
  2. Buitenzwembad
  3. Binnenzwembad
  4. Bowlen
  5. Racelounge
  6. Jeu de Boules
  7. Voetbalbiljart
  8. Minigolf
  9. Sportschool
  10. Fietsverhuur

Eten en Drinken

  1. Restaurant Nest
  2. Ontbijtbuffet
  3. Snackbar
  4. De Markt
 

Omschrijving

Geniet van een sfeervol hotelchalet voor 2 op de Veluwe met luxe bedden, keuken en badkamer. Gelegen aan een autovrij pad, inclusief gratis WiFi.

Overnachten in een sfeervol hotelchalet voor twee op de Veluwe 

Beleef een ontspannen verblijf in een sfeervol hotelchalet voor 2 personen op 5-sterren Recreatiepark De Boshoek. Dit unieke verblijf combineert het comfort van een hotelkamer met de gezelligheid van een vakantiehuis. Je slaapt op luxe boxspringbedden en geniet van een compleet ingerichte kamer met een knusse zithoek en flatscreen-tv. De keuken, uitgerust met een Nespresso-machine, koelkast en combimagnetron, biedt alle gemakken voor een comfortabel verblijf. In de badkamer tref je een douche, wastafel en toilet. Gratis WiFi is inbegrepen.

De hotelchalets bevinden zich op een autovrij gedeelte van het park, waardoor je in alle rust kunt genieten. Je auto parkeer je op de nabijgelegen parkeerplaats. Start de dag goed met een heerlijk ontbijt in ons restaurant, optioneel bij te boeken. In lijn met duurzaam verblijf worden handdoeken en bedlinnen klaargelegd, en blijft dagelijkse schoonmaak optioneel.

Ontdek de Veluwe
De Boshoek ligt midden op de Veluwe, omringd door prachtige natuur en talloze bezienswaardigheden. Ga op avontuur in Nationaal Park De Hoge Veluwe, ontdek de historische stad Amersfoort of bezoek het Kröller-MĂŒller Museum. Ook voor actievelingen is er genoeg te doen, van fietsen en wandelen tot klimmen in Klimbos Garderen.

 
Energielabel:

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNEN- EN BUITENZWEMBAD
    ANIMATIEPROGRAMMA VOOR JONG EN OUD TIJDENS VAKANTIES EN FEESTDAGEN

297 recensies


  1. 8,7

    Dat ik nu al 2x samen met mijn lieve kleinzoon van 8jaar en 2 jaar geleden ook al met hem fantastische dagen heb gehad. Zwemmen , Fietsen op de Veluwe. En zelf al 3x heb geniten van jullie hotel chalets. Dit jaar was lustrum van dat ik al al 5x genoten heb van jullie chalets. Vandaag weer thuis gekomen met mijn kleinzoon. Hij zei meteen oma gaan we volgend jaar 3 of 4 nachtjes en dan weer naar deze camping. Zeker weten zei Oma. Elk moment was een feestje .đŸ„ł

    Augustus 2026 - Yvonne R.

  2. 9

    Mooi omgeving veel vertier mooi chalet

    Augustus 2026 - Freddie D.

  3. 9,6

    Een heerlijk én schoon hotelchalet, goede bedden, nette douche, gelegen op een gezellig veldje. Afgemaakt door 2 fijne huurfietsen en dit alles voor een perfecte prijs !!!!!!

    Augustus 2026 - Crista M.

  4. 10

    Fantastic genoten komen snel terug

    Augustus 2026 - Patricia v.

  5. 8,4

    Ontbijt service

    Augustus 2026 - J B.

  6. 9

    Mijn hotel caravan was echt super

    Augustus 2026 - Marieke L.

  7. 10

    Het is een geweldig mooi park , de accommodatie is van alle gemakken voorzien. Het restaurant is geweldig, en het personeel vriendelijk , en behulpzaam.

    Augustus 2026 - Sef W.

  8. 8,6

    Het buitenbad en het entertainment voor de kinderen

    Augustus 2026 - Delana B.

  9. 8,3

    Kan niet 1 onderwerp noemen, het was allemaal leuk en goed geregeld.

    Augustus 2026 - Dik D.

  10. 9,4

    Het park ziet er prachtig uit met de mooie bloemen en beplanting

    Augustus 2026 - Wil T.

  11. 8,6

    Leuke camping, veel te doen, netjes onderhouden. Behalve het binnen zwembad, die is aan de beurt om op te knappen. Personeel is heel vriendelijk en er is makkelijk en snel contact als je een vraagt hebt. Heel fijn!

    Augustus 2026 - kelly R.

  12. 8,8

    Het recreatiepark was mooi ingericht en was van alle gemakken voorzien. Elk hoekje of ruimte was ingevuld voor iets van voorzieningen. Mooiste was de nieuwe sportschool. Alles wat je nodig hebt. (Zou alleen leuk zijn als dit bij de prijs inbegrepen zat) Omgeving is ook heel mooi

    Augustus 2026 - R T.

  13. 9,7

    Mooi park vriendelijk personeel

    Augustus 2026 - John G.

  14. 8,5

    Goede instructies, schoon huisje, leuk programma voor de kinderen.

    Augustus 2026 - Judith H.

  15. 8,8

    Gemoedelijke sfeer

    Augustus 2026 - Ria K.

 
  • Luxe boxspringbedden
  • Compleet ingerichte keuken
  • Autovrij Gelegen