Recreatiepark De Boshoek
WANNEER GA JIJ OP AVONTUUR?

2-persoons Comfort Hotelkamer

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

  1. Huisdieren niet toegestaan
  2. Hotelkamers
  3. Airconditioning
  4. Flatscreen TV
  5. Minibar
  1. Nespresso koffiemachine
  2. Uitzicht op weiland
  3. Centrale verwarming
  4. Rustig gelegen
  1. Veel privacy
  2. Vlakbij restaurant
  3. Waterkoker
  4. Badkamer met douche, wastafel en toilet

Omschrijving

Luxe hotelkamer voor 2 personen met een airco en vrij uitzicht.

De Comfort Hotelkamers bevinden zich op de bovenverdieping van Hotel De Boshoek. Ze bieden plaats aan 2 personen en hebben een oppervlakte van 21 m². Vanuit uw hotelkamer heeft u een vrij uitzicht over het buitengebied van Voorthuizen. De hotelkamers zijn alleen via een trap te bereiken. Wij zorgen voor opgemaakte bedden, een dagelijkse verschoning van uw handdoeken en een tussentijdse schoonmaak van de badkamer. Verblijft u langer dan drie dagen? Dan wordt uw beddengoed om de drie dagen verschoond.

De hotelkamers zijn luxe en stijlvol ingericht met o.a. een comfortabel boxspringbed, een zitje, een flatscreen televisie, een luxe badkamer met een douche, wastafel en toilet, een Nespresso koffiemachine, een waterkoker en een minibar met lekkere drankjes. Bij uitcheck kunt u de genuttigde drankjes betalen. Uw hotelkamer beschikt tevens over een airco.

Tijdens uw hotelovernachting mag een heerlijk ontbijtbuffet natuurlijk niet ontbreken. Vanuit de hotellounge heeft u direct toegang tot de ontbijtzaal van het hotel. Het ontbijt kunt u tijdens het reserveren bijboeken.

Recreatiepark De Boshoek

Tijdens jouw verblijf bij 5-sterren vakantiepark De Boshoek zal het aan niets ontbreken. Ervaar de gemoedelijke sfeer op het park en geniet van de prachtige natuur op de Veluwe. Met hoogwaardige faciliteiten biedt De Boshoek vermaak voor jong én oud. Neem een duik in het binnen- en buitenzwembad of schuif gezellig aan op het terras van Eetcafé Western Plaza.

61 recensies


  1. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - S. S.

  2. 9,7

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - Danique B.

  3. 9,1

    super hotelkamer; lekker ontbijt; vriendelijke medewerkers

    Mei 2023 - Danielle V.

  4. 8,8

    Mooi park, leuke speeltuinen, heerlijke hotelkamer en restaurant. Goede voorbereiding door receptie en fijne begeleiding toen bleek dat het pasjessysteem niet werkte. Bedankt.

    April 2023 - Nanda B.

  5. 8,5

    Prachtige, nieuwe accommodatie. Heerlijke douche! Goed bed. Iets gehorig. Prima faciliteiten op de kamer.

    Maart 2023 - Michiel B.

  6. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2023 - Marian K.

  7. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2023 - A D.

  8. 9,8

    Mooi hotel schone kamers prachtige ingericht en super ontbijt vriendelijke personeel erg genoten van ons verblijf voor herhaling vatbaar gr sandra

    Januari 2023 - Sandra N.

  9. 8,5

    Vriendelijk personeel.... Goed en mooi hotel. Mooiekamer 201.

    Januari 2023 - G.J. V.

  10. 9,9

    Geen recensie achtergelaten

    December 2022 - Ruud S.

  11. 8,7

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2022 - C.J. v.

  12. 8,9

    Super mooi hotel nette kamers

    Oktober 2022 - Hans d.

  13. 8,6

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2022 - Kelly K.

  14. 8,4

    Dat ik lactose vrij ontbijt geserveerd kreeg in Eetcafe Western plaza. En ook bij ons ontbijt zorgde ze voor lactosevrije broodjes en yoghurt. TOP!

    September 2022 - JOKE S.

  15. 8,5

    Geen recensie achtergelaten

    September 2022 - Nelson d.

 
  • Vrij uitzicht
  • Comfortabel verblijf
  • Op bovenverdieping
  • Met airco