Recreatiepark De Boshoek

Veluwelounge | 4 personen

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Tiny Houses

Algemeen

  1. WiFi
  2. Centrale verwarming
  3. Huisdieren toegestaan

Keuken

  1. Keuken
  2. 4-pits gasstel
  3. Combimagnetron
  4. Complete keukeninventaris
  5. Koelkast met vriesvak
  6. Nespresso koffiemachine
  7. Waterkoker

Badkamer

  1. Badkamer met douche, wastafel en toilet

Buiten

  1. Tuinmeubels
  2. Veranda

Speciaal voor kinderen

  1. Peuterbad
  2. Animatieteam in de vakanties
  3. Buitenspeeltuinen

Sport en Spel

  1. X-Cube Escape room
  2. Buitenzwembad
  3. Binnenzwembad
  4. Bowlen
  5. Racelounge
  6. Jeu de Boules
  7. Voetbalbiljart
  8. Minigolf
  9. Sportschool
  10. Fietsverhuur

Eten en Drinken

  1. Restaurant Nest
  2. Ontbijtbuffet
  3. Snackbar
  4. De Markt
 

Omschrijving

Knus tiny house met veranda voor 4 personen, huisdiervriendelijk en midden op de Veluwe

Compact verblijven op vakantie in een tiny house met karakter

De Veluwelounge is een tiny house voor 4 personen met een hoog puntdak en een knusse uitstraling die meteen vakantiegevoel geeft. Klein van formaat, maar verrassend functioneel ingericht, dit verblijf is ideaal voor stellen of jonge gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen basis midden op de Veluwe.

Alles wat je nodig hebt, compact en slim ingedeeld

Binnen vind je een gezellige woonruimte met televisie en een complete keuken, uitgerust met een Nespresso koffiemachine, combimagnetron en koelkast met vriesvak. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. De twee slaapkamers bieden elk twee eenpersoonsbedden, waarbij één kamer een speelse indeling heeft met een deels verhoogd bed. Op het overdekte terras zit je droog, ook als het weer eens tegenzit. Reis je met je huisdier? De Veluwelounge is huisdiervriendelijk, zodat je viervoeter gewoon mee op vakantie kan. Let op: een kinderbed plaatsen is in dit verblijf niet mogelijk.

Dichtbij alles wat De Boshoek te bieden heeft

Dankzij de ligging vlak bij restaurant Nest en de buitenspeeltuinen ben je zo bij een hapje eten of een spelletje buiten. Wil je erop uit? Vanaf De Boshoek fiets of wandel je zo de bossen en heidevelden van de Veluwe in. Een dagje Kröller-Müller Museum, Burgers' Zoo of Julianatoren zit er ook zomaar in.

 
Energielabel:

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNEN- EN BUITENZWEMBAD
    ANIMATIEPROGRAMMA VOOR JONG EN OUD TIJDENS VAKANTIES EN FEESTDAGEN

10 recensies


  1. 8,5

    Het huisje,

    Juli 2026 - S.

  2. 9,2

    Een super leuk park. Bij aankomst voel je gelijk de relaxte sfeer, dus gelijk vakantie gevoel. Ziet ook allemaal erg schoon en bij receptie fijn geholpen. Ik was 10 dagen bij jullie en heb er erg van genoten.

    Juni 2026 - Frieda S.

  3. 9,3

    Veel te doen. Alles op 1 plek.

    Juni 2026 - Michael k.

  4. 9,7

    Alles eigenlijk! Super vriendelijk personeel en leuke animatie en hebben genoten.

    Augustus 2025 - Ine B.

  5. 8,5

    Es war ein schöner Urlaub, alles war super.

    Juli 2025 - Jenny K.

  6. 9,4

    Mooie ligging alles keurig

    Juni 2025 - Steven V.

  7. 8,9

    Dat er veel te doen is voor kinderen

    April 2025 - JW B.

  8. 9,6

    Service war super , Mitarbeiter sind nett und hilfsbereit.mit dem App kann man Alles reservieren oder bestellen.

    April 2025 - Abdelfettah B.

  9. 9

    Lekker rustig op de park

    April 2025 - jan carl v.

  10. 8,7

    Super leuke speelvoorzieningen voor kinderen en een mooi zwembad. De horeca zag er heel erg gezellig uit en de mensen waren vrolijk, er hing een gezellige sfeer. We werden snel geholpen toen onze wifi steeds uitviel door vriendelijk personeel.

    September 2024 - Ellis L.

 
  • Hoge nok
  • Overdekte veranda
  • Huisdiervriendelijk
  • Centraal gelegen op het park