Recreatiepark De Boshoek

Bungalow Grijze Veen | 8 personen

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

Vakantiethema

  1. Vakantie met gezin
  2. Vakantie met hond
  3. Familieweekend

Soort verblijf

  1. Bungalows

Algemeen

  1. Centrale verwarming
  2. Huisdieren toegestaan

Ligging

  1. Vlakbij restaurant
  2. Vlakbij speeltuin
  3. Vlakbij zwembad

Woonkamer

  1. Flatscreen TV

Keuken

  1. 5-pits gasstel
  2. Combimagnetron
  3. Complete keukeninventaris
  4. Koelkast met vriesvak
  5. Nespresso koffiemachine
  6. Vaatwasser
  7. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Aantal slaapkamers: 4
  2. Afmeting bedden 80*200cm

Badkamer

  1. Toilet in badkamer
  2. Douche
  3. Apart toilet
  4. Badkamer met douche, wastafel en toilet
  5. Wastafel met spiegel

Buiten

  1. Overkapping
  2. Tuinmeubels
 

Omschrijving

8-persoons bungalow met 4 slaapkamers, overdekt terras & autovrij deel. Geniet van comfort op De Boshoek, midden op de Veluwe.

Ontdek de perfecte mix van comfort, rust en Veluwse charme in deze ruime 8-persoons bungalow op 5-sterren Recreatiepark De Boshoek. Ideaal voor een familievakantie of een weekend met vrienden. De bungalow is stijlvol ingericht met warme houten accenten en beschikt over vier slaapkamers met comfortabele 1-persoons boxspringbedden, een badkamer met douche en toilet, een apart toilet en een gezellige zithoek met flatscreen TV. In de compleet ingerichte keuken bereid je moeiteloos de lekkerste maaltijden dankzij onder andere een 5-pits gasstel, combimagnetron, vaatwasser en Nespresso koffiemachine.

Buiten vind je een overdekt terras met tuinmeubilair, waar je heerlijk kunt genieten van het buitenleven. Dankzij de centrale verwarming is deze bungalow ook tijdens de wintermaanden een fijne uitvalsbasis. Bungalows 3 en 6 bevinden zich op een autovrij gedeelte van het park – extra veilig voor kinderen. Je parkeert je auto op een nabijgelegen parkeerplaats. Wil je graag een bungalow met een specifiek kenmerk of locatie? Tijdens het boeken kun je dit eenvoudig aangeven via de stap ‘Kies op kaart’. Let op: bij Bungalows 9, 10, 11 en 12 zijn de badkamers nog niet gerenoveerd; hier bevinden de douches zich in het ligbad.

Omgeving:

Vanuit jouw bungalow stap je zó het Veluwse landschap in. Wandel of fiets door bossen en heidevelden, bezoek dierenpark de Apenheul, het Kröller-Müller Museum of ontdek sfeervolle dorpjes als Garderen. Alles ligt binnen handbereik!


 
Energielabel:
F

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNEN- EN BUITENZWEMBAD
    ANIMATIEPROGRAMMA VOOR JONG EN OUD TIJDENS VAKANTIES EN FEESTDAGEN

32 recensies


  1. 9

    Locatie van ons huisje en het buiten zwembad. En het park was heel netjes en mooi met al die gezellige bloemtjes in bloei. Ik vond het restaurant ook mooi en lekker eten. Mijn dochters vonden de hangmatten trouwens heel erg leuk. Los van het park zal ik deze 4 dagen nooit meer vergeten want mijn man is heel ernstig ziek dus een paar dagen weg is voor ons de laatste 2 jaar niet van zelfsprekend, bedankt dat we lastminute toch nog op jullie mooie park terecht konden. Ik hoop ooit nog terug te komen. Bedankt

    Augustus 2025 - Kim v.

  2. 9,3

    Alles was dichtbij voor de kinderen. Leuke animatie en vriendelijke personeel.

    Augustus 2025 - Edwin D.

  3. 9,9

    De ontmoeting met Kiki en Koen, het zwemmen en de rustige en prachtige omgeving

    Augustus 2025 - Najat B.

  4. 8,8

    Fijn verblijf, leuke sfeer, veel te doen voor de kinderen.

    Augustus 2025 - Bob V.

  5. 8,3

    Wij vonden de bungalow aan de speeltuin/zwembad erg fijn met jonge kinderen.

    Augustus 2025 - Inge T.

  6. 9,6

    Die Vielfalt in Eurem Park, die Kinder waren begeistert und ebenso wir als Eltern dann auch!

    Juli 2025 - André B.

  7. 9,3

    De vele activiteiten, gezellige sfeer, aardig Personeel en nette huisjes!

    Augustus 2025 - Amber V.

  8. 8,8

    Mooi park. Veel activiteiten om te doen. Schoon park.

    Juni 2025 - Angelina T.

  9. 9,3

    Wij hebben erg genoten van de accomodatie, de ligging (dichtbij het zwembad), en het mooie schone park.

    Juni 2025 - Ditske L.

  10. 8,3

    De 2 bungalows naast elkaar bij het zwembad.

    Juni 2025 - H D.

  11. 10

    Het samen zijn met kinderen en kleinkinderen en dat onze honden welkom waren,.👍 Mooi buiten zwembad wat open was met het prachtige weer. Genoten👌 Leuke schuimparty!!🥳 Gezellig terras! 🍹 Elke avond ijsjes eten bij snackbar😋 Gezellig uurtje bowlen 😂 Mooie speeltuintjes en genoeg te doen!! Kwamen tijd te kort 🤪😂😂

    Juni 2025 - L.E. Z.

  12. 8,9

    Mooie omgeving en vriendelijk personeel

    Mei 2025 - Ina V.

  13. 8,9

    Grote, nette en schone bungalow. De speeltuin, het zwembad en het restaurant.

    Mei 2025 - Bert D.

  14. 9,6

    Heerlijk gelegen en top geregeld!

    Mei 2025 - Kevin B.

  15. 8,5

    Dat er voor de (kleine)kinderen veel buitenspeelgelegenheid is en dat de huisjes d.m.v. een schuifwand bij elkaar getrokken konden worden !

    April 2025 - Philip D.

 
  • Overdekt Terras
  • Vier Slaapkamers
  • Autovrij Gedeelte