Heerlijk rustige plek, fijn huisje!
Juli 2026 - Ellen V.
Meet & Greet met Kiki en Koen 🥳
Juli 2026 - JJ V.
Het verblijf, de accommodatie en het zeer vriendelijke personeel
Juli 2026 - N.C. d.
We vonden onze tiny lodge prachtig. Heerlijk dichtbij de speeltuinen en het restaurant. Alles zat erin en de kinderen vonden het stapelbed geweldig. Ook fijn dat er een ruime koelkast en een combi magnetron aanwezig was. Het buitenzitje was erg gezellig. We vonden de kleinschaligheid van het park ook top. Hoewel we helaas geen gebruik konden maken van het zwembad, omdat onze kleindochter de dag ervoor haar vinger had gebroken tussen de voordeur, zag het er prachtig uit en het was ook nog eens heerlijk weer, dus het was wel dubbel jammer. We hadden ons wel een beetje verheugd op het animatieteam, de kinderdisco en Kiki en Koen. Het was jammer dat dit allemaal niet op vrijdag was, bij de start van het weekend of in dit geval onze vakantie. Ook al waren we er maar 1 nachtje, we hebben allemaal genoten. De ijsjesmachine met stofzuiger was hilarisch 👍. O ja, wat ik wel een beetje miste in het huisje waren horren, dan hadden we de ramen met het mooie weer ook lekker open kunnen laten staan, maar dat is ook het enige. We komen graag nog eens een keer terug.
Juli 2026 - Erik S.
Die Ruhe, das tolle Angebot an Aktivitäten und dass alles ordentlich und sauber war.
Juli 2026 - Carina L.
Het uitzicht op een weiland
Juni 2026 - Annemiek L.
Ik vindt het een net park. Alles ziet er netjes uit. Wat ik leuk vindt is om mijn kind zoveel plezier te zien hebben in het zwembad, de speeltuintjes en de interactieve speeltoestellen zoals die boog. Het is gewoon een mooi park.
Juni 2026 - Lonneke Y.
Alles war super! Kommen gerne wieder!
Juni 2026 - Philipp B.
De lieve dames van de receptie en de rust.
Juni 2026 - Jackie S.
Zo als voorgaande keren ...uitstekend
Juni 2026 - Leo k.
Alles voor handen , makkelijke incheck, fijn dat je sleutel op de app hebt. Prima huisje, fijn verblijf!
Juni 2026 - Eline v.
Mooi park in mooie omgeving. Goeie uitvalbasis voor mooie fietstochten.
Juni 2026 - Bert V.
Dat we TinyLodge 1 hadden aan het mooiste straatje van het park en iedere medewerker was ontzettend vriendelijk en behulpzaam!
Juni 2026 - Yvon S.
Leuke accommodatie
Juni 2026 - Wieke B.
De locatie van Tiny Lodge 125 Heerlijk rustig met kalveren en hazen in de voortuin, wat heb je nog meer te wensen? De Tiny Lodge voldeed ook ruimschoots aan de verwachting alhoewel het toilet voor mensen met mijn lengte (1.93) enigszins aan de krappe kant was
Juni 2026 - Maarten d.