Recreatiepark De Boshoek

Hoe leuk is een groepsvakantie? Super leuk!

Maak van je groepsvakantie een succes op De Boshoek!

Wil jij genieten van een super vakantie met de hele familie? Of er eens op uit met je vereniging of sportclub? Dan is een verblijf in een van onze groepsaccommodaties misschien wel wat voor jou! Op Recreatiepark De Boshoek vind je diverse groepsaccommodaties, van standaard tot luxe. Meer weten over de soorten vakantiehuizen? Lees dan snel verder!

Groeps Villa

Ideaal voor als je op stap wilt met een grote groep mensen, want deze Groeps Villa biedt ruimte voor groepen tot 24 personen. De Groeps Villa is van alle gemakken voorzien en heeft maar liefst 11 slaapkamers. De villa heeft meerdere badkamers, zowel op de begane grond als op de verdieping. Er zijn ook aparte toiletten aanwezig.

Grote Groeps Villa voor 24 personen op de Veluwe bij Recreatiepark De Boshoek

Wellness villa

Op vakantie met een groep, maar wil je ook nog tot rust komen? De Boshoek is een perfecte locatie voor een wellness vakantie in Nederland. En de wellness bungalow op De Boshoek is ideaal voor groepsvakanties! Deze bungalow biedt ruimte voor groepen van maar liefst 18 personen.

 
Groepsboerderij voor 20 personen op de Veluwe op Recreatiepark De Boshoek

Rond de Groeps Villa is een mooi, ruim grasveld zodat je veel ruimte hebt om leuke dingen te doen met de kids. Door de ligging heb je bovendien volop privacy! De villa beschikt ook over een sfeer haard waardoor je sfeervol met z’n allen kunt genieten. Kortom, een super verblijf voor grote groepen!

 
Grote Wellness Villa op de Veluwe voor 18 personen op Recreatiepark De Boshoek

Met een eigen zwembad (te gebruiken van mei t/m september), jacuzzi en infraroodsauna bij de bungalow heb je volop ruimte om te genieten. De villa zelf beschikt over slaapplaatsen voor 14 personen. Daarnaast liggen twee aparte hotelkamers met ruimte voor 4 personen. Er zijn volop badkamers aanwezig. Deze fantastische villa heeft alle ingrediënten om van je vakantie een succes te maken!

Groepsboerderij

Op zoek naar een sfeervolle en gezellige groepsaccommodatie voor een vakantie op de Veluwe? Dan is onze 20-persoons Groepsboerderij echt iets voor jou! De boerderij beschikt over meerdere slaapkamers, een gezellige woonkamer en zeer comfortabele keuken- en badkamerfaciliteiten. Bovendien heb je bij de boerderij voldoende privacy en ruimte. Een hele leuke accommodatie voor bijvoorbeeld een familieweekend!

Overige groepsverblijven

Kom je met een iets kleinere groep? Ook dan zijn er op De Boshoek volop geschikte groepsverblijven te boeken! Benieuwd naar alle mogelijkheden? Neem dan vooral een kijkje tussen de accommodaties.

Flexibel boeken, ook in de zomer!

Komt een vakantie van dinsdag tot zondag je beter uit en wil je zelf bepalen hoeveel nachten je wilt gaan? Ook in de zomermaanden kun je bij ons flexibel je groepsaccommodatie boeken doordat we nachtprijzen hanteren. Zo bepaal je zelf wanneer je komt en wanneer je weer vertrekt!

Boek nu je topvakantie!

De Boshoek ligt heel gunstig in De Veluwe. Er zijn ontzettend veel leuke activiteiten te doen in de regio en ook op De Boshoek hoef je je niet te vervelen! Wat dacht je van een avondje bowlen met de hele familie en daarna eten in ons gezellige restaurant? Aarzel niet en boek nu voor een super vakantie in een van onze groepsverblijven!